18.10.2017 Coventry

0 Komentarzy

Pies pogryzł dwie dziewczynki

W Coventry pies zaatakował dwie dziewczynki bawiące się na placu zabaw. Do zdarzenia doszło w czwartek 12 października około godziny 17.30. Policja szuka właściciela psa i świadków zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w pobliżu ulicy Mercer Avenue w dzielnicy Stoke, niewiele wiadomo o całym zdarzeniu, ponieważ nie udało się zidentyfikować właściciela zwierzęcia i poznać jego wersji wydarzeń.

Pewnym jest, że do spokojnie bawiących się dzieci podbiegł czarny pies rasy Staffordshire bull terier i znienacka je zaatakował.

W czasie ataku dziewczynki przebywały na huśtawce, zwierzę, które biegało bez smyczy i kagańca podbiegło i pogryzło je po nogach.

Przerażone dzieci z niewielkimi obrażeniami trafiły do szpitala, gdzie została im udzielona pomoc medyczna.

W związku z powyższym zdarzeniem policja z West Midlands poszukuje świadków incydentu, którzy pomogliby zidentyfikować właściciela psa, który uciekł z miejsca zdarzenia zabierając ze sobą zwierzę.

Właściciel bull teriera to mężczyzna średniej budowy, tego dnia ubrany był w czarny top i szare spodnie, agresywny pies ma czarną sierść i charakterystyczną czerwoną obrożę na szyi.

Każda osoba, która była świadkiem zdarzenia i mogłaby wnieść cokolwiek do sprawy proszona jest o kontakt z policją pod numerem 101.

 

Midlands.pl to jedyna polska gazeta i portal dedykowany Polakom mieszkającym na terenie Midlands. Polub nasz fanpage i powiedz o nas swoim znajomym i sąsiadom.

Dołącz do naszej grupy na FB i bądź częścią społeczności Midlands.pl. Zapraszamy pod tym linkiem.

 

Komentarze