11.10.2017 Coventry

0 Komentarzy

McDonalds zapuka do drzwi

McDonald’s uruchomił usługę, na którą czekali amatorzy szybkiego jedzenia. W Coventry ruszył  McDelivery, czyli McDonald’s z dostawą do domu.

Zgodnie z zapowiedziami amerykańskiego giganta w mieście uruchomiono usługę umożliwiającą zamówienie ulubionych zestawów do domu lub do biura. Tym samym Coventry dołączyło do kilkunastu innych miast, w których już wcześniej działał ten rodzaj usługi.

McDelivery jest stosunkowo nową usługą, do tej pory testowany był głównie w Chinach i Szanghaju. Jednak szefowie sieci wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów rozszerzyli usługę na kraje europejskie. Coventry jest jednym z pierwszych miast w Wielkiej Brytanii, które mogą z tej propozycji skorzystać, w Polsce McDelivery dostępny jest w Warszawie.

Usługa działa we współpracy z UberEATS, klient może zamówić dowolną pozycję z menu McDonald’s i otrzyma ją z dostawą pod wskazany adres. Z McDelivery można korzystać również gdy lokal stacjonarny jest zamknięty. Usługa ma działać od 8 rano do północy przez siedem dni w tygodniu.

Osoby zainteresowane zamawianiem do domu muszą pobrać specjalną aplikację UberEats lub zamówić bezpośrednio ze strony www.ubereats.com

Jedyny haczyk w całej historii to samodzielne odnalezienie najbliższego lokalu McDonald’s i złożenie w nim zamówienia. McDelivery działa jedynie w promieniu 1,5 mili od lokalu, w którym zamawiamy, do lokalizacji docelowej.

 

Midlands.pl to jedyna polska gazeta i portal dedykowany Polakom mieszkającym na terenie Midlands. Polub nasz fanpage i powiedz o nas swoim znajomym i sąsiadom.

Komentarze