05.03.2018 Midlands

0 Komentarzy

BESTIA ODESZŁA – PROBLEMY ZOSTAŁY! SPRAWDŹ, CZY W TWOIM REGIONIE WYSTEPUJĄ PROBLEMY Z WODĄ!

Wydawać by się mogło, że wraz z oddaleniem się sztormu Emma oraz ‘Bestii ze wschodu’ mieszkańcy wysp mogą poczuć się spokojniej i wrócić do normalnego życia. Niestety poniedziałkowy poranek okazuje się kolejnym dniem, w którym wiele gospodarstw domowych oraz biznesów napotyka na nowy problem.

Tym razem niektórzy mieszkańcy zmagać się musza z bardzo małym ciśnieniem wody w kranach lub całkowitym jej brakiem. Spowodowane jest to ogromną ilością popękanych podczas weekendu rurociągów zarówno na terenie prywatnych posesji  jak również w głównych wodociągach.

Firma Severn Trent, która dostarcza wodę na terenie regionu Midlands potwierdziła ogromny 4000% wzrost zgłoszonych problemów związanych z brakiem wody. Najwięcej takich zdarzeń odnotowano na terenie Birmingham, Nottingham oraz w hrabstwie Warwickshire.

W chwili obecnej trwają prace naprawcze, które mogą wpłynąć na dostawę wody do domów i mieszkań położonych w następujących kodach pocztowych: B16, B17, B31, WS7, WS11, B70, B77, WS15 oraz DY6.

Podobna sytuacja ma miejsce w całym kraju. W Londynie, w dzielnicach w których występują problemy, otworzono stacje w których rozdawana jest woda butelkowa !

 

Midlands.pl to portal dedykowany Polakom mieszkającym na terenie Midlands. Polub nasz fanpagei powiedz o nas swoim znajomym i sąsiadom.

Komentarze