Miesięcznik MIDLANDS.PL

Miesięcznik MIDLANDS.PL jest niezależną, lokalna i pierwsza tego typu publikacja ukazującą się na obszarze całego regionu Midlands. Założeniem redakcji jest rzetelne i bezstronne informowanie mieszkającej w naszym regionie polonii odnośnie lokalnych wydarzeń, jak również przekazywanie wskazówek ułatwiających normalne funkcjonowanie w społeczeństwie brytyjskim.

Aktualny nakład gazety to 10000 egzemplarzy, które dystrybuowane są przez siec najlepszych polskich sklepów w regionie.

Nasz dodatek reklamowy umożliwia lokalnym przedsiębiorca dotarcie do szerszej publiczności oraz przedstawienie swojej oferty, która może zainteresować potencjalnego czytelnika!

Zapraszamy do kontaktu osoby, które chciałyby współpracować z nasza redakcja, jak również firmy, które zainteresowane są reklama na lamach dwutygodnika. Redakcja otwarta jest również na wszelkie propozycje i sugestie, które umożliwiłyby nam dostosowanie naszej publikacji do Waszych oczekiwań!

Portal MIDLANDS.PL

Portal MIDLANDS.PL to internetowa platforma zbudowana dla mieszkańców regionu Midlands, jak również osób, które rozważają możliwość przeniesienia swojego centrum życiowego właśnie w nasze rejony.

Codzienna dawka informacji pochodzących ze sprawdzonych i rzetelnych źródeł prezentowana jest bezstronnie i w sposób zrozumiały dla czytelników.

Sekcja ogłoszeniowa ułatwia znalezienie potencjalnego usługodawcy bez konieczności przeglądania kilku portali, które skupiają się głównie w okól jednej miejscowości. Łatwość podróżowania sprawia ze potencjalni klienci jak również usługodawcy nie musza ograniczać się do działania tylko w jednym regionie.

Midlands.pl TV to serwis interaktywnej telewizji internetowej, która służyć nam będzie, jako regularna forma kontaktu z mieszkańcami regionu, aby w nowoczesny i funkcjonalny sposób zaprezentować ważniejsze wydarzenia, osoby oraz organizacje działające w naszym regionie.

Portal oferuje również miejsce reklamowe dla przedsiębiorców, którzy chcieliby zaprezentować swoja ofertę potencjalnym klientom. W celu zamieszczenia reklamy prosimy o kontakt z naszym działem marketingu.

 

 

Adres

Hintax Media and Events Ltd
5 St Francis Close
Hinckley
LE10 0PU

Telefon


E-mail

redakcja@midlands.pl
marketing@midlands.pl

Wyślij wiadomość

Redakcja

E-mail

redakcja@midlands.pl

Marketing

E-mail

marketing@midlands.pl