22.02.2017

0 Komentarzy

AKADEMIA FRYZJERSKA KAROLINY GRZELEWSKIEJ

Certyfikowane Szkolenia i Kursy fryzjerskie w języku polskim.

Jesteśmy pierwszą polską Akademią Fryzjerstwa w Wielkiej Brytanii oferującą system nauki na najwyższym światowym poziomie. Dzięki nam możecie zmienić swoje życie, ponieważ nieistotne jest to czym zajmowaliście się do tej chwili. Nasza Akademia Hair-Life Professional szkoli zarówno osoby praktykujące w zawodzie, obecnych fryzjerów, jak również ludzi, którzy dopiero zamierzają zacząć swoją przygodę z fryzjerstwem. Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje doskonałe warunki i profesjonalne przygotowanie do zawodu w oparciu o najwyższy standard usług, największy zakres wiedzy i najlepszą jakość produktów do pracy z marką L’Oreal Professionnel. Jeśli więc, jako fryzjer – chcesz mieć niebanalną pracę i możliwość rozwoju, przyjdź do nas, a otworzymy przed Tobą drzwi kariery i do sukcesu. Połączenie pasji z zarabianiem naprawdę dobrych pieniędzy to gwarantowany sukces i pełna niezależność w życiu. Nasza Akademia Fryzjerstwa jest prowadzona przez utytułowaną przez Brytyjski HairCouncil Panią Karolinę Grzelewską, która posiada tytuł Mistrza, SeniorStylisty oraz Trenera z licencją nadaną przez United Kingdom Register of Learning Provider.

Pani Karolina Grzelewska jest cenioną specjalistką oraz ekspertem w dziedzinie fryzjerstwa. Firma Hair-Life Professional powstała w roku 2006 w Polsce. W roku 2008 rozpoczęła swoją działalność na terenie Wielkiej Brytanii. Marka Hair-Life Professional jest związana z marką oraz z Akademią L’Oreal Professionnel, również jako partner handlowy i autoryzowany partner biznesowy. Od roku 2011 współpracujemy z organizacją: Futures Nottingham & Nottinghamshire i legalnie oraz prawnie – możemy prowadzić szkolenia związane z przygotowaniem do nauki zawodów: fryzjer, fryzjer-stylista. Jako jedyny „Polski” salon w UK – posiadamy niezbędne uprawnienia i certyfikacje nadane na nasz indywidualny program szkoleń, w tym dodatkowo szkolenia Health & Safety, Business Managing, Marketing Advice. W roku 2013 otrzymaliśmy certyfikację od Urzędu Hair Council, która potwierdza najwyższe standardy i profesjonalnie świadczone usługi na rynku brytyjskim w branży fryzjerskiej.

Szkolenia prowadzi Mistrz i Trener Pani Karolina Grzelewska, która od roku 1996 czynnie uczestniczy w szkoleniach w Akademii L’Oreal w Anglii, we Francji oraz bierze udział w pokazach i w prezentacjach fryzjerskich. Licencjonowany SHR Trener Karolina Grzelewska przez wiele lat była szkolona przez najlepszych francuskich stylistów w Akademii L’Oreal w Warszawie, obecnie w Londynie oraz w Manchester. Dzięki osiągnięciom, wiele szkół fryzjerskich ma możliwość współpracy z naszą firmą natomiast we wszystkich projektach wspiera nas marka L’Oreal Professionnel.

Należymy również do brytyjskiej organizacji British Barber’s Association oraz jesteśmy oficjalnie zarejestrowana instytucja szkoleniową w branży fryzjerskiej w UK Register of Learning Providers pod numerem: 10052775. Pani Karolina Grzelewska jest pierwszą Polką, która trafiła na oficjalną listę i rejestr mistrzowski w Wielkiej Brytanii dzięki Hair-Council.

Reasumujac: Nasza Akademia i Salon jest najlepszym miejscem na przygotowanie do pracy w zawodzie fryzjera! Szkolenia oraz kursy fryzjerskie, szkolenia w Akademii L’Oreal i praca na produktach z najwyższej półki – to gwarantowany sukces w karierze zawodowej!

Naszym celem jest podnoszenie standardów i jakości świadczonych usług w branży fryzjerskiej przez fryzjerów oraz stylistów. Dbamy w każdym calu o pełną satysfakcję i zadowolenie klienta wymagającego!

Szkolimy od podstaw, szkolimy i podnosimy kwalifikacje obecnych fryzjerów. Pomagamy w uzyskaniu angielskich certyfikatów t.j. dyplom czeladnika lub mistrza. Nasze szkolenia gwarantują nie tylko pełne i profesjonalne przygotowanie do pracy w zawodzie, ale również pomagają w założeniu działalności, otwarciu salonu i zarządzaniu biznesem.

W naszej Akademii od podstaw nauczycie się Państwo, jak prawidłowo przeprowadzić konsultację z klientem, jak prawidłowo dokonać analizy rdzenia włosa czy stanu skóry głowy (podstawy Trychologii), ale przede wszystkim poznacie Państwo 11 technik strzyżeń na poziomie stylisty (przeciętny fryzjer posługuje się 1-2 technikami), poznacie arkana koloryzacji i upięć, otrzymacie wiedzę w zakresie właściwej pielęgnacji skóry głowy i włosów. 20 lat wiedzy oraz praktyki Mistrza Pani Karoliny Grzelewskiej poznacie Państwo w zakresie szkoleń, które są przedstawione na stronie www.szkolenia-fryzjerskie.co.uk

Prowadzimy również szkolenia jednodniowe z nowości produktowych np. dekoloryzacje z OLAPLEX, TCA, ProFiber, szkolenia z usług dodatkowych t.j. keratynowe prostowanie i odbudowa, trwałe intensywne koloryzacje, koloryzacje Contouring, Ombre, Sombre, Balayage, fryzury klasyczne, nowoczesne i awangardowe, upięcia, właściwa pielęgnacja na bazie produktów Kerastase i L’Oreal. Pracujemy tylko na najlepszych światowych markach.

Zapewniamy zajęcia i szkolenia głównie w Niedziele, aby ułatwić organizacyjnie i czasowo możliwość nauki i dojazdu. Szkolenia odbywają się w naszej siedzibie w Nottingham: 508 Carlton Road, NG3 2NS w godzinach od 10:00 do 19:00 w grupach maksymalnie 6 osobowych. (Grupy na rano oraz grupy popołudniowe). Zapewniamy materiały szkoleniowe, narzędzia pracy oraz produkty L’Oreal oraz czynną praktykę, treningi z wykładami. Nie uczymy na ilość i szkolimy najlepszych! Każdy kurs i każdy poziom jest zakończony egzaminem wewnętrznym. Tylko zaliczony poprawnie egzamin daje możliwość uzyskania certyfikatu w języku polskim oraz angielskim.

Dzięki naszej Akademii, możecie Państwo przystąpić do egzaminu państwowego celem uzyskania dyplomu Czeladnika lub Mistrza bez konieczności ukończenia szkoły zawodowej.

Dodatkowa oferta współpracy Franczyzowej – lepsza strona biznesu!

Własna i dobrze prosperująca firma to marzenie lub cel wielu osób, ale… istnieje strach i ryzyko niepowodzenia. Marka Hair-Life Professional posiada dla zainteresowanych biznesem fryzjerskim – propozycję nie do odrzucenia! Możemy spełnić Twoje marzenie i sprawić, że Twoja firma już od początku będzie odnosić sukcesy i przynosić oczekiwane zyski, dzięki franczyzie. Franczyza to Twój własny biznes, ale działający pod szyldem renomowanej i uznanej już na rynku marki. Termin pochodzi z języka angielskiego i oznacza długofalową współpracę między niezależnymi przedsiębiorcami – franczyzodawcą a franczyzobiorcą, podczas której franczyzodawca nie tylko użycza franczyzobiorcy swojego znaku firmowego, ale również przekazuje wiedzę na temat prowadzenia firmy. Franczyzobiorca może liczyć na stałą pomoc handlową, techniczną oraz w postaci szkoleń z zakresu prowadzonej działalności.

Jeżeli jesteś inwestorem lub fryzjerem, który chce dynamicznie wejść na rynek fryzjerski i rozwijać biznes to mamy dla Ciebie sprawdzoną i gotową ofertę na otwarcie i prowadzenie prestiżowego salonu urody w Twoim mieście!

Nie ukrywamy, poszukujemy najlepszych w swoim fachu fryzjerówstylistów, dla których fryzjerstwo jest nie tylko pasją, ale i sztuką, która z roku na rok będzie udoskonalana oraz szlifowana na najwyższym poziomie dla pełnej satysfakcji wymagających klientów! Dołącz do naszego Team’u, ponieważ posiadamy najlepszy model współpracy wewnętrznej a dodatkowo wykreujemy „najlepszych z najlepszych” fryzjerów. Zapewniamy wewnętrzne szkolenia zawodowe, marketingowe, zarządzanie, moduł dodatkowy: psychologia i perswazja.

 

Firma Hair-Life Professional posiada ubezpieczenie AXA Business Insurance £10mln / Lic. No.: 550.012.451. Nazwa firmy, nazwa marki, logo, projekty szkoleniowe oraz własność intelektualna Hair-Life Professional Salon & Academy są chronione prawami autorskimi na terenie Wielkiej Brytanii oraz Unii Europejskiej. Kontakt: Hair-Life Professional Salon & Academy Mrs Karolina Grzelewska 508 Carlton Road, Nottingham, NG3 2NS tel. 0115 9414477, mob. 07903273408 http://www.hairlife.co.uk http://www.szkolenia-fryzjerskie.co.uk Facebook: http://www.facebook.com/nottinghamfryzjer

Komentarze